Kto czyta książki, żyje podwójnie...

W tym roku Gminna Biblioteka Publiczna w Tworogu obchodzi 70. rocznicę swojej działalności. Z tej okazji Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna zapraszają do udziału w konkursach:
plastycznym, literackim, czytelniczym i fotograficznym skierowanych do mieszkańców Gminy Tworóg.

Wszystkich tych, którzy chcieliby osobiście złożyć życzenia bibliotece w jej 70. urodziny, a przy okazji sprawić również radość pracownikom naszej biblioteki, zapraszamy do udziału w konkursach.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminami konkursów.

Attachments:
Download this file (Regulaminy konkurów_70 lat GBP.docx)Regulaminy konkurów_70 lat GBP.docx[ ]77 kB

Informujemy

We wtorek, 11 grudnia biblioteka w Boruszowicach będzie nieczynna. za utrudnienia przepraszamy.

Gminna Biblioteka Publiczna informuje

W terminie od 11 do 15 lutego (pierwszy tydzień ferii zimowych) Gminna Biblioteka w Tworogu będzie otwarta w godz. 9.00 - 15.00. Za utrudnienia przepraszamy.

DRODZY CZYTELNICY!

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Tworogu trwają prace przygotowawcze do wypożyczania komputerowego. W związku z tym wszyscy czytelnicy są proszeni o odwiedzanie biblioteki z dowodem osobistym celem uzupełnienia i aktualizacji danych w systemie.