Poznaj nasze NOWOŚCI!

Gdy wakacyjna pogoda nie rozpieszcza najlepiej przenieść się w malownicze i słoneczne zakątki dzięki książce! Dla spragnionych słońca polecamy „Wakacje” Niny Majewskiej Brown, „Kolor nieba nad fiordem” Wioletty Leśków Cyrulik przeniesie nas na zieloną wyspę. Zapraszamy do naszej biblioteki gdzie czekają na Was nowe ciekawe pozycje czytelnicze. Do wyboru m.in. „Czas przeszły” L. Childa, „Blizna” S. Boltona, „Jak krople w oceanie” A. Dellaira oraz wiele innych fantastycznych książek, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Cały czas poszerzamy dla Was nasz księgozbiór. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby książki dostępne na półkach naszej biblioteki sprostały Waszym wymaganiom czytelniczym.

Biblioteka czynna codziennie od poniedziałku do piątku od 9-18 z wyjątkiem czwartków.

Zachęcamy równie z do śledzenia naszej strony internetowej www.gok-tworog.pl, gdzie już niedługo zostanie ogłoszony konkurs dla czytelników z nagrodami oraz katalogu www.tworog-gbp.sowwwa.pl