Rozstrzygniecie konkursu czytelniczego!

Miło nam przedstawić laureatów konkursu czytelniczego „Czytam z mamą, czytam z tatą!”. Konkurs ogłoszony przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Tworogu trwał od 1 do 31 sierpnia i był adresowany do dzieci i młodzieży.

Czytelnicy, którzy we wskazanym okresie wypożyczyli i przeczytali największą ilość książek otrzymują od nas podwójne wejściówki do kina. Pierwszym najbardziej zaczytanym miłośnikiem książek okazał się Kacper Mika, świetny wynik wypracowało również rodzeństwo: Milena i Filip Ziaja, którzy równie aktywnie odwiedzali naszą bibliotekę. Z kolei w filii w Wojsce w czołówce moli książkowych znalazła się Justyna Ziaja. Wszystkim gratulujemy pasji czytania i miłości do książek. Nasza akcja okazała się świetnym sposobem na spędzenie wakacje z książką.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie pojawiać się będą inne akcje popularyzujące czytelnictwo. Polecamy również nasz katalog internetowy, gdzie możecie sprawdzić bez wychodzenia z domu co oferujemy.