Przyjdź do biblioteki i zostań bohaterem komiksu

Odważysz się na podróż pociągiem z Londynu do Liverpolu i wcielenie się w Sherlocka Holmesa? Czy uda Ci się rozwiązać zagadkę i zostać detektywem? Na naszych półkach pełnych nowości pojawiły się specjalne książki, w których to Ty możesz zostać bohaterem komiksu i masz wpływ na jego finał. Zapraszamy do biblioteki gdzie czekają na Was gry paragrafowe utrzymane w konwencji fantasy, science-fiction, detektywistycznej oraz horroru. Komiksy paragrafowe to propozycja zabawy dla dzieci i dorosłych, którzy uwielbiają tajemnice, ryzyko i wyzwania. Czytelnik, a zarazem gracz, zostaje bohaterem komiksu i tworzy własną fabułę. Wybiera postać, w którą chce się wcielić, i poruszając się pomiędzy ponumerowanymi kadrami, decyduje o jej losach. Wszystko zależy od wyborów, jakich dokonuje gracz, sprawia to, że komiksy paragrafowe można z ciekawością czytać wiele. Lubisz gry i rozwiązywanie zagadek? Koniecznie odwiedź Gminną Bibliotekę Publiczną w Tworogu!