Finał z głową!

Tegoroczny Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 31 stycznia. Gramy on-line! Sztab w Tworogu przygotował dla Was koncerty, które będą transmitowane na żywo. A już dziś możecie wesprzeć Fundację wrzucając grosik do e-skarbonki:

https://eskarbonka.wosp.org.pl/3fqzay?fbclid=IwAR3hTAQ8M9HyQI1Q8gQUwrOD676xHigyFaFw7m1TmCmfn2kDT6WH0nWtafY

Od poniedziałku, 18 stycznia Gminna Biblioteka Publiczna w Tworogu będzie prowadzić loterię, z której dochód zostanie przeznaczony na zakup nowoczesnych urządzeń medycznych dla oddziałów laryngologicznych i diagnostyki głowy. Bądźcie z nami! 

Niestety koncert odwołany...

Ze względu na dodatkowe obostrzenia nałożone przez polski rząd, jesteśmy zmuszeni poinformować o odwołaniu tradycyjnego koncertu sylwestrowego przed Urzędem Gminy w Tworogu. Mamy nadzieję, że Nowy Rok przyniesie nam więcej spokoju, a wydarzenia kulturalne będą mogły się odbywać.

"TWG Kurier" rozdaje prezenty!

Grudniowe wydanie miesięcznika "TWG Kurier" już w sklepach! W każdej gazecie znajdziecie świąteczny prezent! 

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Drogie dzieci, Wasze prace są przepiękne! Bardzo się cieszymy, że konkurs na kartkę bożonarodzeniową spotkał się z tak ciepłym przyjęciem. Nadesłano mnóstwo kolorowych i fantazyjnych prac, dzięki którym poczuliśmy bożonarodzeniowy klimat. Było bardzo trudno wybrać zwycięzców. Poniżej podajemy wyniki.

Podaję wyniki konkursu na kartkę świąteczną
  • I miejsce Bartosz Razik
  • II Emilia Krzyżewska
  • III Maria Mundzik
 
Pozostali uczestnicy konkursu otrzymują wyróżnienia i drobny upominek. 
Po odbiór nagród zapraszamy od 18 grudnia do Gminnej Biblioteki Publicznej w Tworogu.
 
Przypominamy, że kartki konkursowe należało wysłać do 14 grudnia. Prace przesłane po terminie nie brały udziału w konkursie. 

Konkurs plastyczny

Mali artyści, ogłaszamy konkurs! Stwórzcie kartkę świąteczną w dowolnej technice. Na prace czekamy do 14 grudnia 2020 r. 
Zdjęcia prac wyślijcie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub opublikujcie pod postem na FB:
 
 

Lokalizacja

ul. Zamkowa 1
42-690 Tworóg

Kontakt

Tel.: +48 32 450 81 34
Tel.: +48 512 950 842
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

Pon-Śr, Pt    9.00 - 18.00
So-Nie zamknięte

Konto bankowe

Bank Spółdzielczy w Tworogu
94 8466 0002 0000 2206 2000 0001