Finał z głową!

Tegoroczny Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 31 stycznia. Gramy on-line! Sztab w Tworogu przygotował dla Was koncerty, które będą transmitowane na żywo. A już dziś możecie wesprzeć Fundację wrzucając grosik do e-skarbonki:

Od poniedziałku, 18 stycznia Gminna Biblioteka Publiczna w Tworogu będzie prowadzić loterię, z której dochód zostanie przeznaczony na zakup nowoczesnych urządzeń medycznych dla oddziałów laryngologicznych i diagnostyki głowy. Bądźcie z nami!

Niestety koncert odwołany...

Ze względu na dodatkowe obostrzenia nałożone przez polski rząd, jesteśmy zmuszeni poinformować o odwołaniu tradycyjnego koncertu sylwestrowego przed Urzędem Gminy w Tworogu. Mamy nadzieję, że Nowy Rok przyniesie nam więcej spokoju, a wydarzenia kulturalne będą mogły się odbywać.

"TWG Kurier" rozdaje prezenty!

Grudniowe wydanie miesięcznika "TWG Kurier" już w sklepach! W każdej gazecie znajdziecie świąteczny prezent!

Konkurs rozstrzygnięty!

Drogie dzieci, Wasze prace są przepiękne! Bardzo się cieszymy, że konkurs na kartkę bożonarodzeniową spotkał się z tak ciepłym przyjęciem. Nadesłano mnóstwo kolorowych i fantazyjnych prac, dzięki którym poczuliśmy bożonarodzeniowy klimat. Było bardzo trudno wybrać zwycięzców. Poniżej podajemy wyniki.

Podaję wyniki konkursu na kartkę świąteczną
  • I miejsce Bartosz Razik
  • II Emilia Krzyżewska
  • III Maria Mundzik

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymują wyróżnienia i drobny upominek.
Po odbiór nagród zapraszamy od 18 grudnia do Gminnej Biblioteki Publicznej w Tworogu.

Przypominamy, że kartki konkursowe należało wysłać do 14 grudnia. Prace przesłane po terminie nie brały udziału w konkursie.

Konkurs plastyczny

Mali artyści, ogłaszamy konkurs! Stwórzcie kartkę świąteczną w dowolnej technice. Na prace czekamy do 14 grudnia 2020 r.
Zdjęcia prac wyślijcie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub opublikujcie pod postem na FB: