W najbliższą niedzielę...

25 lipca o godz. 9 - zapraszamy! 

Pozostałe weekendowe treningi są w planowe w dniach: 15.08, 28.08, 4.09

II Edycja Wakacji z DESHI

Grupa dzieci

 

Zapraszamy do udziału w II Edycji Wakacji z DESHI w Tworogu i okolicy. W programie m.in. gry, zabawy, ognisko i wiele innych atrakcji.

Zapisy tylko SMS-em, numer: +48 693 645 690

Przesyłamy Imię i nazwisko uczestnika oraz wiek, wg. wzoru:

Wakacje Jan Nowak 7 l.

Zajęcia w godzinach 09.00 - 14.00

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisujemy dzieci w wieku szkolnym.

Koszt 100 zł, płatne na konto Akademii, numer konta znajduje się na naszym Profilu FB. https://www.facebook.com/Akademia-Sportu-DESHI-1022367274520883
Pierwszeństwo mają Uczestnicy Zajęć prowadzonych w GOK Tworóg & DESHI.

Zapraszamy

Pierwszy turnus się kończy, drugi zaczyna!

zdjęcie grupowe uczestników półkoloni

I turnus "Akcji Lato" dobiega końca. Było mnóstwo zabawy i odrobina edukacji. Dzieci dowiedziały się dlaczego pająków nie należy się bać, czego nie wolno robić w kopalni żeby nie zdenerwować Skarbnika, zobaczyły na własne oczy jak wygląda kokpit samolotu z czasów II wojny światowej oraz poznały świat Indian. Czas minął szybko i przyszła pora na ostatnią wyciekę - do Multikina w Zabrzu.

Od 5 lipca rusza II turnus półkolonii. Drugiej grupie przypominamy, że wyjeżdżamy codziennie o godz. 9 z wyjątkiem wtorku - wyjazd o godz. 8.30. Zabieramy ze sobą drugie śniadanie, coś do picia, nakrycie głowy i wygodny, dostosowany do pogody ubiór. 

Czytaj dalej

Zaczynamy półkolonie!

grafika bus wycieczka

Zaczynamy nasze letnie półkolonie. Codziennie spotykamy się o godz. 9 w GOK w Tworogu (prócz wtorku - godz. 8.30!!!). Zabieramy wygodne ubranie, coś do picia, drugie śniadanie, nakrycie głowy i koniecznie dobre humory. Pierwszym naszym celem jest ogród botaniczny w Radzionkowie. 

W tegorocznym programie ponadto: Muzeum Dywizjon 303 w Lipiu, Kopalnia Guido w Zabrzu, Wioska indiańska w Karchowicach, Multikino w Zabrzu

Półkolonie z GOK-iem

Grupa dzieci w wiosce Indian

 

Półkolonie z GOK-iem to zawsze świetna zabawa! Nie inaczej było i tym razem. Na drugim turnusie dzieci swoją wakacyjną przygodę rozpoczęły w Ogrodzie Botanicznym w Radzionkowie, gdzie łapały pająki, aby później oglądać je pod mikroskopem. Następnie przyszedł czas, aby zasiąść za sterami prawdziwego samolotu i poznać historie bohaterów Dywizjonu 303. Prosto z chmur poszybowaliśmy do szybu kopalni Guido, gdzie dzieci dowiedziały się jak kiedyś pracowali górnicy. Kolejny dzień i kolejna przygoda, tym razem w wiosce indiańskiej! Pod okiem Wodza Wilka i Białej Pumy uczyli się strzelać z łuku i poznali smak polowania na bizony. Tydzień świetnej zabawy na półkoloniach zakończył się wycieczką do Multikina w Zabrzu, na film „Luka”. Wszystkim uczestnikom życzymy udanych wakacji i zapraszamy za rok.

Czytaj dalej

Nowe otwarcie po przeżytych traumach

Tola charak

Nowe otwarcie po przeżytych traumach – taki tytuł nadała pisarka, Tola Charak swojemu pierwszemu spotkaniu autorskiemu, które odbyło się w Gminnym Ośrodku Kultury w Tworogu 26 czerwca. Była mowa o trudnych, życiowych doświadczeniach, o pisarskich motywacjach, o odnajdowaniu się w nowej rzeczywistości i poszukiwaniu siebie.

Czytaj dalej

Na jagody!

Klub Senior+ zaprasza na spotkanie pod hasłem "Na jagody". Odbędzie się 24 czerwca o godz. 16 w Nowej Wsi Tworoskiej. 

Lokalizacja

ul. Zamkowa 1
42-690 Tworóg

Kontakt

Tel.: +48 32 450 81 34
Tel.: +48 512 950 842
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

Pon-Śr, Pt    9.00 - 18.00
So-Nie zamknięte

Konto bankowe

Bank Spółdzielczy w Tworogu
94 8466 0002 0000 2206 2000 0001