Sportowo, słodko i słonecznie

Trzy razy "S", czyli sportowo, słodko i słonecznie! Tak w skrócie można podsumować akcję "Wakacje z DESHI w Tworogu i okolicy". Inicjatywa Akademii Sportu DESHI działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury spotkała się z ciepłym przyjęciem dzieci i rodziców. Niewielka grupka dzieci z opiekunami spędziła tydzień wędrując po gminie Tworóg. Jednym z celów pieszych wędrówek był malowniczy i pełen ciekawostek Brynek. Pogoda okazała się wyjątkowo łaskawa dla małych turystów, dlatego większość czasu upłynęło na leżakach, na boiskach i w basenie na terenie Ośrodka Wypoczynkowego "Brzeźnica". 

Przerywnikami sportowych zabaw przygotowanych przez dowodzącego całą akcja  - Roberta Warzechę (DESHI) były warsztaty plastyczne ("Zabawa w artystę" - GOK), wspólne czytanie książki (Gminna Biblioteka Publiczna w Tworogu) oraz pałaszowanie świeżych owoców (słodki poczęstunek-niespodziankę przygotował Andrzej Dressler - bardzo dziękujemy!). Wszystko zostało uwiecznione w obiektywie "TWG Kuriera" (zdj. poniżej oraz na www.twg-kurier.pl). Pełną relację z tygodniowego wypoczynku dla dzieci znajdziecie na profilu FB Akademii Sprotu DESHI. 

Lokalizacja

ul. Zamkowa 1
42-690 Tworóg

Kontakt

Tel.: +48 32 450 81 34
Tel.: +48 512 950 842
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

Pon-Śr, Pt    9.00 - 18.00
So-Nie zamknięte

Konto bankowe

Bank Spółdzielczy w Tworogu
94 8466 0002 0000 2206 2000 0001