Spotkanie z Moniką Michalik

Plakat spotkania autorskiego z monika Michalik, zdjecie autorki, cztery powieści autorki.

Szanowni Państwo jest nam niezmiernie miło zaprosić Was na spotkanie z pisarką Moniką Michalik, która jest autorką czterech powieści obyczajowych.  Jej książki plasują się w literaturze obyczajowej, jednak w swoich powieściach przemyca istotne tematy społeczne, takie jak honorowe krwiodawstwo, dawstwo szpiku kostnego „Bądź moim marzeniem”, alkoholizm czy przemoc domowa „Zaczekaj na mnie”. W książkach „Nie zapomnę o tobie” i „Odnajdę cię” zabiera czytelników w niezwykłą podróż do Grecji. Jest tam miłość, ale jest też przesłanie, że nigdy nie jest za późno na szczęście. Monika Michalik to laureatka konkursu „Jak zostać ulubioną pisarką Polek?”. Serca czytelniczek zdobyła powieścią „Bądź moim marzeniem”, inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami z życia autorki, a „Zaczekaj na mnie” została wybrana najlepszą książką na lato 2020. Książki autorki dostępne są w naszej bibliotece, gorąco polecamy.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie, które odbędzie się w czwartek 29 września o godzinie 17: 00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Tworogu.