I turnus za nami, II już w poniedziałek!

półkolonie zdj grupowe

Ten tydzień minął nam bardzo szybko! Jesteśmy po I turnusie letnich półkolonii. Z naszej oferty skorzystało 40 dzieci z terenu gminy Tworóg. Dzieci odwiedziły Multikino, Park Korzonek w Konopiskach, Manufakturę Słodyczy w Żarkach, Agroturystykę „Pod Skałką” w Przybynowie oraz Fabrykę Robotów i Zamek w Mosznej. Zdjęcia z wycieczek znajdziecie na stronie miesięcznika „TWG Kurier”.

Przypominamy uczestnikom II turnusu (od 4.07 do 8.07), że spotykamy się w poniedziałek o godz. 8:45 w Gminnym Ośrodku Kultury w Tworogu ul. Zamkowa 1. Codziennie wyjeżdżamy o godz. 9. Jedyny wyjątek to piątek – zbiórka o godz. 8:20, a wyjazd o godz. 8:30. Zabieramy ze sobą drugie śniadanie, coś do picia (najlepiej woda, zakaz słodkich gazowanych napojów!), nakrycia głowy, drobne kieszonkowe i przede wszystkim świetne humory.

Do 8 lipca włącznie Gminna Biblioteka Publiczna w Tworogu pozostaje nieczynna z powodu półkolonii (pracownicy wyjeżdżają z dziećmi!).