Poznaj GOK

Gminny Ośrodek Kultury w Tworogu działa w oparciu o ustawę z dnia 25 października 1991 r. O organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej (Dz.U.1991 nr 114 poz. 493 z późn. zm.);  wpis do rejestru instytucji kultury prowadzonego przez organizatora  (gminę Tworóg) oraz statut placówki. Nasza oferta skierowana jest do mieszkańców gminy Tworóg.

Historia Statut

Co organizujemy

Zajmujemy się działalnością artystyczną, społeczno-kulturalną, edukacyjną i rozrywkową na terenie gminy Tworóg. Mamy doświadczenie w organizacji imprez plenerowych, konkursów, spotkań autorskich, wystaw czasowych. GOK to także szereg zajęć dodatkowych dla dzieci i dorosłych: Uniwersytet III Wieku, lekcje tańca, aerobik, zajęcia plastyczne, lekcje gry na instrumentach, kurs języka angielskiego dla dzieci i młodzieży prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Placówka jest również wydawcą miesięcznika samorządowego ?TWG Kurier?.

Imprezy Zajęcia TWG Kurier

Jak się rozwijamy

Gminny Ośrodek Kultury w Tworogu aktywnie pozyskuje środki zewnętrzne na realizację wielu projektów. Środki zewnętrze pomagają nam rozwijać się, poszerzać zakres usług i  poprawiać ich jakość.  

Projekty Ogłoszenia

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: GOK
Skip to content