Konkurs czytelniczy „Jak Oni czytają”!

Za nami XIX Ogólnopolski tydzień czytania dzieciom pod hasłem Cała Polska Czyta Dzieciom o zwierzętach. A może teraz dzieci poczytają rodzicom, rodzeństwu lub dziadkom? Lubicie wspólnie spędzać czas z książką? Macie ochotę na wspólną zabawę? Zapraszamy Was do konkursu „Jak Oni czytają”. Podejmijcie wyzwanie i pokażcie nam jak czytacie! Konkurs skierowany jest do wszystkich czytelników, małych i dużych, Gminnej Biblioteki Publicznej w Tworogu oraz filii w Boruszowicach i Połomi. Zasady są proste, wypożycz książkę w jednej z naszych bibliotek i nagraj krótki filmik, w którym czytasz fragment rodzeństwu, babci, rodzicom lub swojemu zwierzakowi. Jury oceniać będzie Waszą pomysłowość. Na zgłoszenia czekamy do 31 lipca, nazwiska zwycięzców zostaną opublikowane na nasze stronie internetowej oraz naszym profilu facebookowym 3 sierpnia. Nagrane filmiki wraz ze zgodą na udział w konkursie i akceptacją regulaminu prosimy przesyłać na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 31 lipca. Zapraszamy do udziału w konkursie! Wypożyczaj, czytaj i wygrywaj nagrody! Autor najlepszego filmu otrzyma bon na zakupy w wysokości 100 zł.

Regulamin konkursu literackiego i plastycznego dostępny na stronie gok-tworog.pl/

Attachments:
Download this file (REGULAMIN KONKURSU CZYTELNICZEGO.docx)REGULAMIN KONKURSU CZYTELNICZEGO[REGULAMIN KONKURSU CZYTELNICZEGO]75 kB