ANKIETA DLA MŁODZIEŻY

Gminna Biblioteka Publiczna w Tworogu pragnie przygotować ciekawą ofertę zajęć dla młodzieży. Chcemy to uczynić razem z Tobą. Wypełnij, prosimy, poniższą ankietę – zawiera ona kilka prostych pytań. Dzięki wiadomościom z niej uzyskanych będziemy mogli przygotować zajęcia, które będą atrakcyjne dla Ciebie i Twoich znajomych. Oferta jest skierowana do młodzieży w wieku od 13 do 19 lat. TWOJE ZDANIE JEST DLA NAS BARDZO WAŻNE.

Chcesz poznać fajnych, ciekawych ludzi o podobnych zainteresowaniach? Lubisz pracować w grupie, chcesz zdobyć nowe doświadczenia i umiejętności oraz realizować ciekawe projekty? Chcesz poczuć, że Twoje zdanie i działanie może coś zmienić w lokalnej społeczności? Zapraszamy chętne i odważne osoby na spotkanie do GBP W Tworogu w dniu 11 czerwca o godzinie 17:00.

W celu dopasowania zajęć w GOK w Tworogu, do potrzeb młodzieży prosimy rodziców o dopilnowanie wypełnienia i odesłania ankiety do 15 maja 2021, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Po więcej informacji zapraszamy do biblioteki.

Attachments:
Download this file (ankieta.docx)Ankieta dla młodzieży[Ankieta dla młodzieży]70 kB