Jak spełniać marzenia?

W środę 22 maja o godzinie 11:45 Gminny Ośrodek Kultury będzie gościć Tomasza Sobania - nastoletniego pisarza z Toszka, autora książek fantasy. 

Na rynku zadebiutował książką fantasy pt. „Speculo” wydaną, gdy miał siedemnaście lat. Od czasu publikacji przeprowadził kilkadziesiąt godzin spotkań autorskich, na które łącznie przyszło ponad trzy tysiące osób. Z przesłaniem dotyczącym spełniania marzeń i wytrwałej pracy dotarł w wiele zakątków Polski, odbył trasę autorską w Warszawie, a także odwiedził media o ogólnopolskim zasięgu, takie jak Telewizja Wirtualnej Polski. 
(źrodło: https://turystyka.toszek.pl/2666/tomasz-sobania.html)

Serdecznie Zapraszamy!

UWAGA!

Uwaga! 

  • Do 19 kwietnia biblioteka w Boruszowicach jest zamknięta.
  • W tym tygodniu, z powodu choroby prowadzącego, zostały również odwołane zajęcia Akademii Sportu DESHI (Rolki i Karate). 
  • 19 kwietnia (piątek) Gminny Ośrodek Kultury oraz Gminna Biblioteka Publiczna wraz z filiami będą nieczynne. W tym dniu nie odbędą się również zajęcia popołudniowe.

Zapisz swoją pociechę już dziś!

Mocno sportowo, mnóstwo dobrej zabawy, energii i ruchu! 
Zapisz swoją pociechę już dziś!
 
Nie wiesz jak przekonać swoje dziecko do aktywności fizycznej? A może ma niespożyte pokłady energii i ciągle mało? Jumping Frog KIDS to strzał w dziesiątkę! 
Zajęcia dedykowane dla dzieci od już 5 roku życia. 
Co mogą przynieść takie zajęcia:
✔️ rozwój równowagi,
✔️ koordynacji,
✔️ wzmocnienie mięśni,
✔️ poprawę wydolności,
✔️ utratę nadmiernych kg,
✔️ a przede wszystkim ogromna dawkę zabawy

Lokalizacja

ul. Zamkowa 1
42-690 Tworóg

Kontakt

Tel.: +48 32 450 81 34
Tel.: +48 512 950 842
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

Pon-Śr, Pt    9.00 - 18.00
So-Nie zamknięte