Wakacyjne zmiany

16 i 17 sierpnia Gminny Ośrodek Kultury w Tworogu oraz Gminna Biblioteka Publiczna wraz z filiami - NIECZYNNE. Dodatkowo w terminie 20-24.08 zostają odwołane zajęcia plastyczne oraz Akademii Sportu DESHI. Za utrudnienia przepraszamy.

DESHI w elitarnym gronie

Od 3 do 11 lipca zawodnicy Akademii Sportu DESHI spędzili nad polskim morzem, gdzie uczestniczyli w Obozie Sportowym Karate Kyokushin w Dębinie. Prowadził go Shihan Bogusław Jeremicz 6 Dan Kyokushin Karate. Word Karate Organization Shinkyokushinkai przyznała tak wysoki stopień tylko trzem osobom w Polsce. Zawodnicy mieli więc niebywałą okazję czerpania z doświadczenia prawdziwego mistrza. – Nasi Zawodnicy, wyróżniali się od pierwszego dnia postawą i zachowaniem, z czego jako Instruktor jestem bardzo dumny i za co dziękuję rodzicom.  „Czarne Pasy” zwróciły także uwagę na dobry (w przypadku niższych stopni) i wysoki (w przypadku wyższych stopni) poziom wyszkolenia. Zaangażowanie naszych zawodników było widoczne podczas treningów. Z uwagą wsłuchiwali się we wskazówki instruktorów i całym sercem wykonywali techniki. Treningi odbywały się dwa razy dziennie (na plaży oraz w ośrodku). Jako, że nie samym treningiem się żyje, były także gry i zabawy, konkurs rysowania kredą na asfalcie, ognisko a także .... Disco!