Informujemy o możliwości zwrotu książek

W związku z prowadzonymi przygotowaniami do ponownego otwarcia Gminnej Biblioteki Publicznej w Tworogu, zachęcamy wszystkich czytelników do zwrotu wypożyczonych książek. Zgodnie z rekomendacjami Biblioteki Narodowej dla bibliotek, po zniesieniu zakazu prowadzenia działalności bibliotecznej, książki zwrócone przez czytelników poddane zostaną kwarantannie, która wynosi od 10 do 14 dni.

Informujemy, że książki będzie można zwracać od środy 22.04.2020, w godzinach od 10 do 12 oraz od 16 do 18, prosimy o wchodzenie bocznym wejściem na salę widowiskową Gminnego Ośrodka Kultury. Prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz stosowanie się do wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia w kontakcie z pracownikami Gminnego Ośrodka Kultury. Przypominamy o obowiązku zasłaniania nosa i ust oraz zachowania bezpiecznej odległości. O wszystkich zmianach związanych z działalnością Gminnej Biblioteki Publicznej w Tworogu będziemy informować na naszej stronie internetowej.

Otwarcie niektórych instytucji kultury: bibliotek, muzeów i galerii sztuk zapowiedziano w II etapie. Data wejścia w życie drugiego etapu będzie wyznaczona po analizie m.in na podstawie dynamiki nowych zachorowań.

[widgetkit id=141]
Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Biblioteka
Skip to content