Książka nie tylko od święta

plakat konkursu Książka nie tylko od święta, rysunek zielonej choinki z ozdobami.

Najbardziej magiczny czas w roku zbliża się wielkimi krokami. Święta kojarzą się nam z zapachem pierników i prawdziwej choinki, blaskiem światełek oraz spotkaniami z bliskimi. Jako bibliotekarze nie wyobrażamy sobie świąt bez dobrej książki: czy to czytanej wspólnie z dziećmi przy choince, czy samemu w wygodnym fotelu. Święta mają w sobie coś magicznego, dlatego Gminna Biblioteka Publiczna w Tworogu zaprasza czytelników małych i dużych do świątecznego konkursu. Tematem przewodnim jest książka, a dokładnie książka, którą polecacie nie tylko od święta. Zapraszamy, zatem czytelników (i nie tylko!) do wzięcia udziału w konkursie.

 
Konkurs polega na wykonaniu zdjęcia lub pracy plastycznej, na którym w świątecznej aranżacji pokazana zostanie ulubiona książka!  Zachęcamy do robienia zdjęć pełnych magii i klimatu, tak jak najlepsze historie na naszych bibliotecznych półkach.

Termin nadsyłania prac, tylko drogą mailową na adres azgoktworog@gmail.com, od 27.11.2023 r. do 03.12.2023 r. Nadesłane zdjęcia zostaną opublikowane na naszym fanpagu na Facebooku w dniu 04.12.2023 i zostaną poddane ocenie przez internautów. Wygrywa praca, która otrzyma najwięcej polubień, w swojej kategorii, do dnia 07.12.2023. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 10.12 2023r. podczas Jarmarku Adwentowego organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Tworogu. Szczegóły w regulaminie na naszej stronie internetowej.

Skip to content