Książki pełne emocji

„Niektórzy ludzie, choćby mieli wszystko, nigdy nie będą szczęśliwi. Inni nie mają nic, a potrafią cieszyć się życiem”. Tym cytatem, z książki „Gwiazdka z Nieba” Katarzyny Michalak, zachęcamy Was do sięgnięcia po twórczość pisarki.

W jej powieściach znajdziecie cała gamę emocji, namiętność, miłość, smutku i radość.  Ale także doświadczycie pościgów i wartkiej akcji. A wszystko pełne błyskotliwych dialogów i pełnokrwistych bohaterów. Czytając nie zawsze doczekacie się szczęśliwego happy endu. Jedno jest pewne będziecie czytać z zapartym tchem! Jej książki sprawią, że nie będziecie mogli doczekać się, co będzie dalej, jednocześnie nie chcą już kończyć!

Autorka wielu bestsellerów, które długo by wymieniać (m.in. Adela, Mistrz, Rok w Poziomce, Serii Mazurskiej) pisze o prawdziwej miłości, przyjaźni, samotności, walce z przeciwnościami losu. W jej książkach znajdziemy wiele pytań, ale również i odpowiedzi, jak uczyć się na błędach, jak podnieść się z porażki. Literatura „typowo kobieca” po, którą odważnie mogą sięgnąć również mężczyźni! 

Dajcie się otulić atmosferą powieści Katarzyny Michalak! Zapraszamy do biblioteki!

[widgetkit id=165]
Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Biblioteka
Skip to content