Zaczytaj się z nami w Minecrafcie

Zapraszamy do biblioteki po najnowsze książki z serii minecraft! Gra, którą pokochały miliony dzieci doczekała się nie tylko gadżetów czy specjalnych serii klocków LEGO, ale również książkowych odpowiedników. Dlatego, jeżeli nie masz pomysłu jak oderwać pociechę od komputera i zachęcić ją do czytania, sięgnij po książkę, którą na pewno przeczyta każdy fan gry minecraft.

Książki są bardzo ładnie wydane, pełne kolorowych ilustracji z dużą czcionką, które czyta się jednym tchem. Na naszych półkach dostępne są książki dostosowane do wieku każdego czytelnika. Dla młodszych polecamy super komiks z cyklu Frigiel i Fluffy, dla starszych powieści przygodowe, które są nieoficjalnymi przewodnikami po świecie minecraft. To książki, w której młodzi czytelnicy odkryją ekscytujący świat przygód, fantastyki i minecrafta. Zapraszamy już dziś!

[widgetkit id=157]

 

Minecraft to jeden z największych fenomenów w historii gier. Dzieło Markusa Perssona, kontynuowane przez studio Mojang, zawładnęło umysłami graczy na świecie. Sprzedano już ponad 200 milionów kopii gry. W ubiegłym roku szacuje się, że w Minecrafta zagrało 126 milionów osób na świecie (według portalu Statista)

 

 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Biblioteka
Skip to content