Zapraszamy po książki online

Od sierpnia, wszyscy chętni Czytelnicy Gminnej Biblioteki w Tworogu, mogą korzystać z darmowych ebooków w serwisach: Legimi oraz IBUK Libra w ramach zadania „Książki online dla każdego”. Wszystkich chętnych, którzy jeszcze nie mieli okazji sprawdzić „jak to działa” zachęcamy do odbioru darmowego kodu w bibliotece.

Jednocześnie chcemy poinformować, że od października poszerzamy naszą ofertę dostępu do ebooków o kolejną platformę. Zapraszamy po odbiór kodów do platformy Ebookpoint BIBLIO (Helion). Na stronie https://biblio.ebookpoint.pl/zasoby-biblioteki możecie sprawdzić dostępne tytuły ebooków, audiobooków i kursów wideo. Gorąco zachęcamy do korzystania z dostępnych zasobów. Książki online to potężne zasoby zarówno beletrystyki, jak i publikacji naukowych, z których możecie korzystać w każdym miejscu, w dowolnej chwili. Wystarczy, że macie przy sobie smartfon lub laptop z dostępem do Internetu.

Zapraszamy do biblioteki gdzie odbierzecie kody oraz uzyskacie wszystkie niezbędne informacje jak się zalogować i korzystać z serwisów.

Oferta jest adresowana wyłącznie do czytelników zarejestrowanych w naszej bibliotece. Zadanie zostało finansowane w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Biblioteka
Skip to content