Akcja Lato – I turnus

Zdjęcie grupowe półkolonie 2023 wilkowice

W terminie od 26 czerwca do 30 czerwca w naszej instytucji trwał pierwszy turnus letnich półkolonii pod hasłem „Akcja Lato”. W poniedziałek odwiedziliśmy Park Przygód i Atrakcji Allele w Wilkowicach, gdzie był czas na zwiedzanie mini zoo oraz zabawę na terenie całego obiektu. We wtorek dzieci miały okazję wyszaleć się w Rozrywkowym Parku Sportowym „Lubisfera” w Lublińcu. Środa również upłynęła na terenie zadaszonego placu zabaw, czyli sali zabaw Lemon z Blachowni. W czwartek pojechaliśmy na seans filmowy do Multikina, gdzie zobaczyliśmy film animowany „Spider-Man: Poprzez multiwersum”. W piątek natomiast pojechaliśmy do chorzowskiego ZOO. Wraz z pracownikiem ZOO zwiedziliśmy park, a następnie był czas na lody i spacer z opiekunkami po wybranych atrakcjach.

Dziękujemy za wspólny, pierwszy tydzień wakacji! Fotogaleria w naszym miesięczniku TWG Kurier. Zachęcamy do odwiedzenia strony.

II turnus rusza już w poniedziałek 3 lipca. Pierwszy wyjazd o godz. 9.30. Prosimy rodziców o dopilnowanie, by dzieci miały nakrycia głowy, wodę i drugie śniadanie.

Skip to content