Kino 9D w Tworogu!

plakat promujący kino 9D w Tworogu. Alternatywa tekstowa poniżej

W dniach 17-18 czerwca 2024 do miejscowości Tworóg na parking za Urzędem Gminy  zawita Kino Mobilne 9D (otwarte od 12:00 do 20:00). Jest to jedna z atrakcji największych parków rozrywki na świecie zamontowana na kołach. Niesamowita zabawa dla każdego! Pełna specjalnych efektów takich jak ruchoma platforma, wiatr, woda, magiczne okulary, klakson, dym, smyrające żyłki, wibracje i świetny system audio. Do kina mogą przychodzić dzieci jak i dorośli. Repertuar obejmuje bajki, kolejki górskie, dżungle, wyścigi oraz horrory. Wielka ciężarówka, której ściana sali rozkłada się na bok, ozdobiona jest 60 metrowymi światełkami led, wygląda bardzo efektownie. Największy mobilny ekran w Europie zapewnia nieziemskie odczucia. Show zaskoczyło już wiele ludzi w całej Polsce, teraz czas na ciebie!

Uwaga! W pierwszy dzień bilety po 25 zł oraz możliwość otrzymania zaproszenia rabatowego na następne dni! Bilety za zakupu bezpośrednio przed seansem w KASIE KINA.

Gminny Ośrodek Kultury w Tworogu jest współorganizatorem wydarzenia.