Konkurs “Praca dawniej”

Konkurs “Praca dawniej” – przeszłość zawodowa Polaków na starych fotografiach!

Praca jeszcze kilka dekad temu z pewnością różniła się od tej, wykonywanej dzisiaj. Chcemy przywołać wspomnienia doświadczonych pracowników i pokazać młodszym pokoleniom jak wyglądały zakłady pracy w ubiegłych dziesięcioleciach.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba mieć ukończone 60 lat i mieszkać na terenie woj. śląskiego lub małopolskiego. Należy przesłać maksymalnie 3 fotografie przedstawiające wykonywaną kiedyś pracę. Zgłoszeń do konkursu dokonuje się za pośrednictwem tego formularza: https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior-zgloszenie.

Na fotografie czekamy do 11 września 2020 r. Formularz zgłoszeniowy można wypełnić zarówno osobiście, jak i za pomocą innych osób – krewnych lub znajomych. Konkurs w całości odbywa się przez Internet, dla zapewnienia wygody i bezpieczeństwa uczestników. Do udziału w zabawie zaprasza organizator – portal Aplikuj.pl, a także liczne grono patronów projektu: ogólnopolskie Radio Pogoda, magazyn Głos Seniora, portal my60plus.pl i wiele innych.

Szczegółowy regulamin można znaleźć na stronie projektu. Do wygrania są cenne nagrody w postaci telefonów komórkowych, kursów komputerowych od podstaw (od strefakursow.pl), książek oraz atrakcyjnych gadżetów. 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: GOK
Skip to content