Rajd rowerowy – Książka na kole

9 maja 2024, Książka na kole Rajd rowerowy

W związku ze zbliżającym się Tygodniem Bibliotek chcemy Was zaprosić na rajd rowerowy „Książka na kole”. Zapraszamy dorosłych i dzieci (dzieci pod opieką dorosłych). Rajd odbędzie się 9 maja w czwartek o godzinie 16:00. Spotykamy się pod Gminną Biblioteką Publiczną w Tworogu i ruszamy do Połomi gdzie miło spędzimy czas z alpakami w Leśnym Zakątku. Na miejscu będą na nas czekały cudowne zwierzaki i ognisko z kiełbaskami. Możecie zabrać ze sobą ulubioną książkę i obowiązkowo wodę do picia! Serdecznie zapraszamy do zapisów w bibliotece w Tworogu lub pod numerem telefonu 512 950 842. Wpisowe 5 zł od osoby, ilość miejsc ograniczona, zapisy przyjmujemy do 30 kwietnia.

„Książka na kole” to sposób na odreagowanie stresów, poznanie leśnych tras naszej gminy, ale też na zaliczenie małego treningu! Przejedziemy łącznie ok. 20 km. Zapraszamy!

plakat, rajd rowerowy, książka na kole, 9 maja 2024, start przy gok w Tworogu godzina 16:00, Alpaki leśny Zakątek, zapisy w bibliotece lub pod nr. tel. 512 950 842, www.gok-tworog.pl