Motocyklowe spotkanie

GMINNY OŚRODEK KULTURY, ZAPRASZA NA SPOTKANIE ZE ZBYSZKIEM ŁACISZEM, POROZMAWIAMY O MOTORYZACJI ORAZ EUROPEJSKICH WYPRAWACH NA DWÓCH KOŁACH, 25 KWIETNIA GODZ. 18:00 WSTĘP WOLNY, GMINNY OŚRODEK KULTURY W TWOROGU ul. ZAMKOWA 1. Plakat motocyklista na tle gór.

Już 25 kwietnia zapraszamy Was na kolejne spotkanie z cyklu podróżnicze czwartki. Tym razem o podróżach na dwóch kółkach opowiem nam Zbyszek Łacisz. Kierowca rajdowy i wyścigowy, organizator wypraw motocyklowych po Polsce i Europie min. na Korsykę, Grossglockner czy do Szwecji. Autor książek o motoryzacji, zawodnik Automobilklubu Śląskiego i AK Rzemieślnik, instruktor nauki jazdy i doskonalenia techniki jazdy. Człowiek, który z ogromną pasją dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą. Jego kariera, która w latach 80-tych była związana z Polskim Fiatem 126p opisana została w jego książce „Apex pół wieku pasji”. W książce nie brakuje opowieści o rajdach, sporcie i fascynacji motoryzacją. Wszystkich, którzy interesują się motoryzacją i wyprawami motocyklowymi serdecznie zapraszamy.