Warsztaty plastyczne „Zabawa w artystę”

W Gminnym Ośrodku Kultury prowadzimy warsztaty plastyczne „Zabawa w artystę” dla dzieci w wieku szkolnym. „Mali artyści” pod okiem profesjonalnego nauczyciela uczą się jak pracować ze światłocieniem, poznają uniwersalne techniki i stopniowo rozwijają swój warsztat. Nasi uczniowie zajmują wysokie notowania w konkursach na szczeblu regionalnym i ogólnopolskim.

Uczymy przelewać wyobraźnię na papier!
Instruktor: Jolanta Warzecha
tel. 601 490 099

Zajęcia obejmują:

Rysowanie

Rysowanie różnymi stylami (Rysujemy nie tylko przy użyciu ołówka i kredek, ale również pasteli, czy węgla. Twoja pociecha pozna szerokie spektrum stylów)
Rysowanie martwej natury (nasze otoczenie jest pełne inspiracji. Uczymy jak wykorzystać otaczające nas przedmioty, by stworzyć ciekawą kompozycję i oddać każdy szczegół)
Rysowanie ulubionych postaci (Nasze zajęcia to nie tylko nauka, ale również zabawa i frajda. Narysujemy lub namalujemy postacie z naszych ulubionych bajek i gier komputerowych)

Malowanie

Podczas zajęć używamy różnych mediów. Malujemy farbami akwarelowymi, temperami, akrylami i farbami olejnymi. Uczymy się zastosowania różnych mediów malarskich tj. past modelujących, werniksów, past maskujących, wosków.

Scrapbooking

Scrapbooking to metoda ozdabiania albumów, kartek czy pamiętników. Wykorzystujemy do tego: kolorowe papiery, nożyczki, klej, ozdobne dziurkacze, stemple, pieczątki. Oczywiście aby rozszerzyć swoje horyzonty twórcze przydają się także urządzenia do cięcia papieru tj.: trymer, ręczna maszynka typu Sizix, Scrapki możemy także wycinać samodzielnie czy to na maszynkach ręcznych z wykorzystaniem wykrojników lub wytłaczać je w dowolnych wzorach przy użyciu specjalnych urządzeń.

Nauczymy Twoje dziecko malować i rysować wszystko, co sobie wymarzy!
Szukaj nas na FB

Zajęcia odbywają się w grupach. Koszt uczestnictwa w zajęciach to 30 zł/miesiąc, płatne na konto GOK do dnia 10 każdego miesiąca
Numer konta: 9484 6600 0200 0022 0620 0000 01

Skip to content