Podsumowanie wakacji w GOK

Było i się skończyło… Czas beztroski minął, a dzieci zasiadły w szkolnych ławkach. Jednak miłe wspomnienia pozostały. Niektóre z nich powstały w Gminnym Ośrodku Kultury.

Jak co roku GOK zaprosił dzieci do wzięcia udziału w „Akcji Lato”, czyli półkoloniach z mnóstwem atrakcyjnych wycieczek. Z oferty skorzystało łącznie ok. 80 dzieci.

http://www.gok-tworog.pl/9-dzialalnosc-kulturalna/857-pierwszy-turnus-sie-konczy-drugi-zaczyna

http://www.gok-tworog.pl/9-dzialalnosc-kulturalna/858-wakacje-2021

Ważnym elementem działalności GOK-u jest promocja aktywności wśród najmłodszych odbiorców, dlatego cieszymy się, że tak chętnie braliście udział w wydarzeniach organizowanych przez naszą Akademię Sportu DESHI. W ofercie działającej przy GOK-u Akademii znalazły się takie propozycje jak: obóz Kyokushin Karate Dębina 2021, biwak na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Brzeźnica”, dwa turnusy „Wakacji z DESHI w Tworogu i okolicy”, Sportowy Weekend Na Szlaku w Piechowicach obok Szklarskiej Poręby oraz na zakończenie wakacji – wycieczka do zoo w Opolu.

Podsumowując, było aktywnie, wesoło i ciekawie. Do wspaniałych wspomnień dołączamy kilka zdjęć (więcej na profilu FB Akademii DESHI).

https://www.facebook.com/Akademia-Sportu-DESHI-1022367274520883

 [widgetkit id=174]

 

 

 

 

 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: GOK
Skip to content