Wakacyjnie atrakcyjnie!

baner plakatu promującego letnie warsztaty arteterapii dla dzieci

Uwaga! Zupełnie nowa oferta w naszym wakacyjnym grafiku zajęć! Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 11 lat na letnie warsztaty arteterapeutyczne „W krainie emocji”. Instruktorki pomogą dzieciom odreagować wszystkie stresy nagromadzone w czasie roku szkolnego. Będzie bardzo kolorowo, wesoło a nawet… owocowo! Zaplanowano 8 wyjątkowych spotkań – w każdą środę począwszy od 12 lipca a kończąc na 30 sierpnia. Zajęcia będą się odbywać w grupach wiekowych:

  • dzieci w wieku 6-8 lat godz. 10.30 – 12.30
  • dzieci w wieku 9-11 lat godz. 13.00 – 15.00.

Liczba miejsc jest ograniczona. Przewidziano 10 osób w grupie. Pierwsze zajęcia w promocyjnej cenie – 35 zł, kolejne – 50 zł. W cenie wszystkie materiały oraz owocowy poczęstunek. Zapisy telefonicznie pod nr tel.: 500 804 534 oraz 731 868 817 lub mailowo: wkrainieemocji@gmail.com

Czym jest arteterapia? Najprościej mówiąc jest to terapia poprzez sztukę. Ekspresja artystyczna jest narzędziem otwarcia wnętrza, dotarcia do nagromadzonych emocji, potrzeb, lęków i wyzwolenia się z nich. Arteterapia zmniejsza poziom napięcia i stresów, pomaga budować pewność siebie w oparciu o mocne strony, rozwija wyobraźnię, pobudza kreatywność. Na zajęciach będą stosowane następujące metody arteterapeutyczne: rysunek, malarstwo, terapia tańcem i ruchem, bajkoterapia, muzykoterapia, relaksacja.

Serdecznie zapraszamy!

Skip to content