Wakacyjne DESHI – podsumowanie

Akademia Sportu DESHI na wakacjach

Działająca przy GOK-u w Tworogu Akademia Sportu DESHI po raz kolejny przygotowała atrakcyjną ofertę wakacyjną. Przyszła pora na krótkie podsumowanie sportowego lata.

W okresie letnim dzieci zostały zaproszone nie tylko do udziału w zajęciach popołudniowych zgodnie z grafikiem GOKu. Zorganizowano także obozy, nocne zajęcia i wycieczki. Dwa miesiące minęły szybko i aktywnie. W nocy z 19 na 20 lipca 21 dzieci (zawodnicy karate i uczestnicy warsztatów plastycznych) spędziły pełną przygód noc w GOK-u. Był plener malarski, nocny seans filmowy, pizza, rozmowy przy blasku księżyca i oczywiście tradycyjna bitwa na poduszki!

Akademia była także współorganizatorem Obozu sportowo-rekreacyjnego Summer Camp Międzybrodzie Żywieckie (w dniach 23 – 30 lipca). Grupa z Tworoga była jedną z wielu biorących udział w wyjeździe. Z oferty skorzystało ok. 50 osób m.in. z Gliwic, Katowic i Mikołowa.

W dniach 1 – 9 sierpnia DESHI wyjechało na obóz letni – Junior Karate Kyokushin Kenbukai w Piechowicach (Karkonosze). Zawodnicy z Tworoga wzięli w nim udział po raz drugi. – Poza treningami chodziliśmy po górach i zwiedzaliśmy miejscowe atrakcje turystyczne (w tym Zamek Czocha, Karpacz). Zawodnicy mieli także okazję spotkać znajomych z innych klubów m.in. Gdańska i Radomia. Obóz był częściowo dotowany przez Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach oraz Gminę Tworóg, za co bardzo dziękujemy – mówi Robert Warzecha, opiekun i współorganizator.

Wakacje zakończył wyjazd nad morze w dniach 1 – 3 września. Celem wyprawy były: wyspa Sobieszewska, Trójmiasto, Latarnia Stilo czy Torpedownia Babie Doły. Zdjęcia z wakacyjnych wojaży w mediach społecznościowych FB

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Aktualności, GOK
Skip to content